Hakkımızda

2016 yılı ortalarında iki kardeş olarak başlamış olduğumuz oluşumumuz 2017 yıl sonunda MERİÇ PARK olarak Bursa Nilüfer’de hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız öncelikle PedalCommander ve Sticker üzerinde yoğunlaşarak kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti esasıyla Türkiye genelinde faaliyet göstermeye başlayan bir tuning firmasına dönüşmüştür.

 

Teknolojiden direkt olarak etkilenen otomotiv ve tuning alanındaki satışı sağlanan her ürünün kısa süre içinde bir üst modeli kullanılabilir hale gelmekte. Bu duruma bağlı olarak otomobillerin de neredeyse 2 yıl da bir makyajlanması ve ardından kasalarının tamamen yenilenmesiyle araçlara özel olarak üretilen bir çok yan yeni ürünün pazara sunulmasıyla yelpaze oldukça genişlemektedir. Gelen talepler doğrultusunda da hiçbir detay firmamız tarafından göz ardı edilmeksizin güncel olarak analizi ve takibi yapılarak stok alanlarına tedariği sağlanmaktadır.


Misyonumuz

%100 müşteri memnuniyeti esasıyla hizmet veriyoruz doğru ürünü doğru nokta ile buluşturuyoruz satış gerçekleştikten sonra ilgimizi noktalamadan müşterilerimize satış sonrası destek sunuyoruz. Ürünü sattıktan sonra herhangi bir sıkıntı doğması durumunda prosedür çerçevesinde en kısa sürede sonuca ulaştırıyoruz. Kaliteyi – Güven ve bunun sonucunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.


Vizyonumuz

Hedeflerimiz içerisinde Meriç Park ile iletişime geçen tüm müşterilerimizin memnuniyeti ilk başta gelmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarımızı sürdürüp öncelikle Bursa ve çevre illerde sonrasında tüm Türkiye’de adımızı güzel işlerle duyurup gün geçtikçe daha iyiyi hedeflemekteyiz.